• Rus
  • Eng
  • Ukr
#ефективна торгівля

Ефективна реновація Велмарт

05.07.2021

Концепція гіпермаркетів Велмарт – продаж широкого асортименту якісних товарів за низькими цінами великій кількості покупців. Саме тому ергономіка – головний крітерій дизайну та конструкції обладнання для оновлених магазинів.

Магазин Велмарт в найпопулярнішому торгівельному центрі Полтави «Екватор» – ще один ефективний проект реновації холоду від Aisberg. Чотири масштабних зони торгівельного простору площею 5800 кв.м. обладнано холодильними вітринами в ергономічному дизайні Diagonal.

Холодильні острови Diagonal для продажу гастрономії та риби формують центр гіпермаркету. Всі деталі вітрин реалізують ідею ергономіки – максимальний огляд продуктів, широкі нахилені до покупця експозиційні поверхні, відкидний механізм стекол для легкого обслуговування вітрини, захисний бампер від ударів візками. Led-підсвічування базової частини вітрин створює вражаючий геометрічний ефект у великому торговому просторі і привертає увагу покупців.

Butterfly Diagonal – енергоефективні напіввертикальні холодильні вітрини з подвійною повітряною завісою. Найкращий огляд та охолодження продуктів досягається не тільки за допомогою каскадного розміщення полиць та стабілізаторів повітряного потоку. Традиційні зеркальні перегородки між торцевими та лінійними модулями замінено на прозорі, виготовлені з гартованого скла та акрилу.

Холодильні вітрини Comfort в дизайні Diagonal – найкраще рішення для формування острівних зон продажу напоїв та молочних продуктів в режимі самообслуговування. Енергоефективність вітрин досягнута за допомогою подвійної повітряної завіси, що входить у стандартну комплектацію. Ергономічна конструкція з нахилом стійок та каскадним розміщенням полиць дозволяють ефективно використовувати простір між вітринами для акційних та палетних продажів без обмеження комфорту покупців.

Гіпермаркет Велмарт – приклад ефективного поєднання в одному торговому просторі двох дизайнів холодильних вітрин. Периметр торгового залу оснащено холодильними вітринами линії Cube.
Продаж свіжого м’яса та м’ясних делікатесів здійснюється у спеціалізованих холодильних вітринах Cube Meat. Внутрішнє оздоблення з нержавіючої сталі, відкидна панель вентиляторів для зручності прибирання вітрини, вертикальне розміщення випарника для запобігання корозії – такі особливості цієї модифікації прилавків Cube з температурним режимом +1/+4 °С.
Увагу покупців привертають власні копченості на підвісах у холодильній вітрині Prizma Combі, яка вмонтована в загальну лінію вітрин Cube. Для швидкого продажу тих самих продуктів під час пікових навантажень частина асортименту упакована та продається в режимі самообслуговування на окремій експозиційній поверхні вітрини.

Для продажу упакованих морепродуктів, пресервів в режимі самообслуговування в гіпермаркеті встановлена лінія енергозберігаючих холодильних вітрин Medusa Cube в стандартній комплектації з подвійною повітряною завісою. Низькотемпературний модуль для продажу рибної ікри – холодильна вітрина Display з температурним режимом -8/-4 °С.

Для продажу заморожених продуктів в острів холодильних вітрин Comfort імплантована лінія низькотемпературних модулів в двох модифікаціях – Display і Nautilus Combi з температурним режимом -22/-18 °С. Конструкція холодильних вітрин Nautilus Combi включає два автономних охолоджуваних об’ єма для різних продуктів.

Спеціальна розробка інженерів Aisberg для зони Coffee-to-go – компактні холодильні вітрини Caspiy Slim. Конструкція вітрин кастомізована – чітко дотримані габаритні розміри з нестандартною довжиною 1070 та 1700мм для вбудовування в стійку продажу кави, розміщення приборів управління та скляні полиці з освітленням.