• Rus
  • Eng
  • Ukr
#рітейл

Varus: новий стиль та спеціальні технічні розробки від Aisberg

26.11.2020

Супермаркет Varus на вул. Вишгородській в Києві оформлений в новому стилі за проектом провідної голландської архитектурної компанії. Aisberg виступив як виробник та постачальник холодильних та теплових меблів для нового концепту торгової мережі. Крім серійного обладнання, проект передбачає ряд спеціальних розробок для продажу м’яса та гарячої кулінарії.

Відділ кулінарії під назвою Varus Cafe пропонує широкий асортимент холодних та гарячих готових страв, для ефективного продажу яких застосовано ряд нових технічних рішень. Основний асортимент Varus Cafe експонується в холодильних вітринах Cube SO з каскадною поверхнею та панорамним фронтальним склом. Лінію холодильних вітрин інженери Aisberg доповнили тепловим модулем висотою 1350мм з двома рівнями, що підігріваються. Температурний режим +30/+60 °С. Гаряча та холодні вітрини становлять єдину лінію з обробкою керамічною плиткою.

Меню Varus Cafe доповнює смачна піца, яку готує професійний піцайоло безпосередньо в торгівельному залі. Для цього кулінарний відділ Varus оснащено спеціалізованою холодильною вітриною Cube Pizza з дизайнерською обробкою з керамічної мозаїки. Охолоджувана панель для інгредієнтів розміщена на столешні вітрини, щоб покупці обирали та замовляли складові та топінги на свій смак.

Холодильна вітрина Butterfly Cube оснащена подвійною повітряною завісою, що дозволяє економіти енергію. Вітрину встановлено в кулінарному відділі для продажу готових страв в режимі самообслуговування.

Інтер’єр рибного відділу оформлено в лаконічному сірому кольорі, в який надзвичайно гармонійно вписана лінія холодильних вітрин з нержавіючої сталі. Матеріал обробки – це не тільки санітарна вимога, але й висока якість, довговічність. Крім того, високоякісна сталь підвищує загальний рівень дизайну. В лінії поєднані два модулі з різними функціональними характеристиками: вітрина Fish для продажу риби на льоду з температурним режимом 0/+1 °С та низькотемпературна вітрина Cube BT.

Група низькотемпературної техніки в оновленому Varus – це дві модифікації вітрин. Вертикальні вітрини Display з обробкою з нержавіючої сталі та температурним режимом -8/-4 °С використано в рибному відділі для пресервів. Комбі-вітрини Nautilus Combi з двома автономними охолоджуваними об’ємами та температурним диапазоном -23/-18 °С встановлено для продажу всіх категорій frozen food.

Гастрономічні острови організовані на базі лінії вітрин Cube з обробкою «під дерево». Холодильні вітрини для м’яса з обробкою «total black» мають панорамне фронтальне скло для максимально зручного огляду експозиції. Модуль довжиною 1250мм завдяки конструкції фронтального скла може легко трансформуватись у вітрину самообслуговування і навпаки – закриту вітрину для продажу вагових продуктів за допомогою продавця.

Нове технічне рішення розробили інженери Aisberg Ltd для продажу вагової птиці. На базі конструкції Medusa Combi виготовлено холодильну вітрину з температурним режимом +2/+6 °С та висувним піддоном для зручності завантаження товару персоналом магазину.

Вертикальны холодильні вітрини Medusa Cube в енергозберігаючій комплектації – з ультратонкими скляними дверима без стійок – забезпечують економію енергії та максимальний огляд товару на полицях.