• Rus
  • Eng
  • Ukr
#рітейл

Перший Ultramarket: комплексна реалізація дизайнерського проекту

26.05.2021

Нова українська торговельна мережа Ultramarket відкрила в Києві свій перший супермаркет в концепції Health, Craft, Farm, Local. Комплексну технічну реалізацію проекту здійснила компанія Aisberg.
Кожну зону магазина загальною площею 2850 кв.м. оформлено в тематичному дизайні, що робить унікальним і динамічним проект в цілому. Різноманітність асортименту продуктів підкреслено за допомогою деталей інтер’єру, а також модифікацій і оздоблень обладнання.
Для кожної торгової зони фахівці Aisberg виготовили індивідуальну лінію вітрин під дизайнерську обробку з натуральних матеріалів – дерева, скла, кераміки. Ultramarket – приклад ефективного поєднання вітрин Diagonal і Cube в єдиному торговельному просторі.

У комплекс поставки від Aisberg увійшли також мультикомпресорні установки власного виробництва з системою утилізації тепла, теплообмінне обладнання Güntner (Німеччина), холодильні камери, система комп’ютерного моніторингу Adap-Kool Danfoss (Данія). Монтаж і введення обладнання в експлуатацію здійснено фахівцями Aisberg.

Холодильна станція з ресиверною групою і системою утилізації тепла виготовлена ​​в контейнерному виконанні. Всі роботи з підготовки 20-футового контейнера до експлуатації і компоновка його обладнанням були проведені на заводі Aisberg. Контейнер додатково фарбований, тепло- і шумоізольований, проведено освітлення, встановлено систему кондиціонування, що працює власне від мультикомпрессорної установки. Станція укомплектована пультами управління з системами автоматизації та комп’ютерного моніторингу роботи холодильної техніки в магазині. У такій комплектації станцію охолодження транспортовано на місце експлуатації – на відкритий майданчик за умови збереження паркувальних місць торгового центру і підключено до трубопроводів. Повітряний конденсатор встановлений на контейнер на місці експлуатації.