• Rus
  • Eng
  • Ukr
#рітейл

Кувейт: комплексна поставка холоду для Sultan Center

21.07.2021

Третій супермаркет провідної торгової мережі Кувейту – The Sultan Center оснащений холодильною технікою Aisberg. Комплекс поставки для магазину в Ес-Салмії з торговою площею 5 тисяч кв.м. складається з холодильних вітрин, мультикомпрессорних установок, повітряних конденсаторів і холодильних камер з монтажним проектуванням і поставкою монтажних матеріалів.

Холодильні вітрини Medusa Cube і полувертикальні вітрини Butterfly Cube оснащені енергозберігаючою подвійною повітряною завісою і стабілізаторами повітряного потоку.

Для back-line продажів у відділі делікатесів встановлена ​​холодильна вітрина Medusa Combi з двома охолоджуваними об’ємами та обробкою з нержавіючої сталі.

Широкий асортимент заморожених продуктів супермаркету The Sultan Center представлений в низькотемпературних вітринах Aisberg трьох модифікацій.

Система охолодження розрахована і виготовлена фахівцями Aisberg з урахуванням кліматичних особливостей Кувейту. Холодильне обладнання супермаркета підключено до системи комп’ютерного моніторингу Adap-Kool (Danfoss).