• Rus
  • Eng
  • Ukr
#рітейл

Кувейт: флагманський магазин Sultan Center комплексно оснащений технікою Aisberg

03.03.2021

Флагманський магазин торгової мережі Sultan Center – провідного рітейл-оператора Кувейта – комплексно оснащений технікою Aisberg.
Всі холодильні та теплові меблі у супермаркеті розроблено відповідно з концепцією одного з провідних європейських дизайн-бюро.
Спеціальні дизайнерські обробки обладнання – з мармуру, натуральної деревини та керамічної мозаїки – виготовлено на заводі Aisberg, ретельно упаковано та доправлено до Кувейта.
При розробці холодильної техніки враховано кліматичні умови узбережжя Персидської затоки, де знаходиться магазин – висока вологість і температура.

Елегантна лінія холодильних вітрин для кондитерських виробів в дизайні Cube має функціональну конструкцію з максимальним оглядом продуктів. Обробка в класичних чорно-білих кольорах: стільниця з чорного італійського кварциту і біла керамічна мозаїка на фронтальних панелях вітрин.

Лінія прилавків в дизайні Cube складається з двох різнотемпературних модулів, конструкція яких враховує особливості продажу відповідної групи продуктів:

  • для приготування та продажу піци встановлений модуль Cube Pizza, температурний режим +2/+6 °C, з охолоджуваними гастрономоконтейнерами для інгредієнтів. Стільниця з довговічного і естетичного чорного кварциту ефектно поєднується з фронтальною обробкою з білої керамічної мозаїки.
  • для продажу тортів-морозива застосований модуль в дизайні Cube з температурним режимом -20/-18 °С. Фронтальне скло оснащено обігрівом для запобігання запотівання. Конструкція скла та високий рівень експозиційної поверхні з нержавіючої сталі забезпечують найкращий огляд продуктів.

Промоційний охолоджуваний модуль Frigate Fresh Corner для продажу сезонних свіжих продуктів. Температурний режим 0/+4 °С, вбудована система охолодження.
Функціональна обробка вітрини: експозиційна поверхня з нержавіючої сталі і фронтальна циліндрична панель з ламінованої ДСП.

Експозиційні столи з натуральної деревини зі стільницею з чорного кварциту для продажу свіжої випічки розроблені і виготовлені Aisberg Ltd за авторським дизайном Sultan Center.

Sushi-бар c обробкою чорною керамічною плиткою і натуральним дубом оснащений вбудованими холодильними столами для зберігання інгредієнтів. Температурний режим +2/+4 °С.

Вертикальні вітрини Display Maxi з температурним режимом -20/-18 °С оснащені обігрівом стекол і посиленням полиць для підвищених навантажень.

Острів холодильних вітрин в дизайні Cube для продажу делікатесів і гастрономії. Температурний режим +2/+4 °С. Комбінована фронтальна обробка з ламінованої ДСП і чорної керамічної мозаїки. Для продажу упакованих продуктів в режимі самообслуговування встановлена лінія низьких енергозберігаючих регалів Butterfly Cube.

Центром експозиції супермаркету Sultan Center є острів холодильних вітрин в дизайні Cube для продажу делікатесів. Максимальний огляд продуктів у вітринах забезпечено через застосування фронтальних стекол без кронштейнів і стійок. Температурний режим +2/+4 °С. Особлива естетика вітрин реалізована в комбінованій фронтальній обробці з ламінованої ДСП і чорної керамічної мозаїки.

У конструкції низьких регалів Butterfly Cube інженери Aisberg застосували енергозберігаючу подвійну повітряну завісу.

Дворівнева мультикомпресорна холодильна установка Aisberg для супермаркету Sultan Center в Кувейті вбудована в загальну систему оборотного водопостачання.