• Rus
  • Eng
  • Ukr
#рітейл

Індивідуальні рішення для Spar в Харкові

05.07.2018

Все, що відрізняє магазин від конкурентів, – дає перевагу і збільшує виторги. Це є основним принципом в оформленні інтер’єру і підборі обладнання для супермаркетів Spar в Харкові.

Пріоритетна лінія холодильного обладнання в харківській мережі Spar – комбіновані прилавки. Холодильні вітрини Cube Combi конструктивно поєднують дві охолоджувальні експозиційні поверхні – для продажу вагових продуктів за допомогою продавця і упакованих в режимі самообслуговування. Таким чином, забезпечується найбільш ефективне використання торгового простору магазину. З цією ж метою деякі модулі холодильних вітрин мають нестандартну довжину.

На замовлення супермаркету Spar для кондитерських виробів Айсберг виготовив панорамну, повністю прозору холодильну вітрину з двостороннім доступом – для покупців з одного боку і для персоналу з іншого. Енергозбереження та рівномірність температури на всіх полицях забезпечується ультратонкими розкривними дверима (Італія) і прозорими шторами з акрилу з боку продавця.

Теплова вертикальна вітрина для свіжої випічки і піци також виготовлена на замовлення Spar. Кожна полиця з натурального мармуру підігрівається, зберігаючи викладені продукти гарячими.