• Rus
  • Eng
  • Ukr
#рітейл

Гіпермаркет Spar в дизайні Diagonal

23.05.2018

Холодильники в дизайні Diagonal встановлено в гіпермаркеті міжнародної мережі Spar.

Гастрономічні острови обладнані холодильними вітринами Diagonal Self з каскадною експозиційною поверхнею.
Вітрини декоровані знімними панелями з ламінованої ДСП «венге» в алюмінієвому профілі. Це не тільки естетично, але й забезпечує ергономіку прибирання та обслуговування.

По периметру торгового залу гіпермаркету встановлено холодильні лінії в єдиному дизайні Diagonal, які укомплектовані абсолютно різними за функціональністю і конструкцією вітринами.

Diagonal Fish – герметичнi холодильнi вітрини з нержавіючої сталі використовуються для продажу риби на льоду. Нахил експозиційної поверхні покращує огляд продуктів.
Вітрини Diagonal Self з обробкою з нержавіючої сталі – для продажу упакованого м’яса в режимі самообслуговування. Всі вітрини, що працюють зі зниженим температурним режимом, оснащені системою обігріву фронтального скла проти запотівання.

Diagonal Sushi – комбінована холодильна вітрина для приготування і продажу суші. Конструкція вітрини передбачає робоче місце сушиста і багаторівневу охолоджувану поверхню для продажу упакованих суші в режимі самообслуговування.

Diagonal Pizza – холодильні вітрини для виробництва піци в торговому залі на замовлення покупця. Готову піцу покупець має обрати на нейтральних прилавках Diagonal з високою експозиційною поверхнею з натурального мармуру.

Енергоефективні вертикальні вітрини Medusa з розсувними дверима встановлені в центрі торгового залу гіпермаркету для продажу різноманітного асортименту продуктів в режимі самообслуговування.
Низькотемпературну пристінну вітрину Display з температурним режимом -8/-6 °С застосовано для продажу пресервів і заморожених морепродуктів.