Данный раздел в разработке. Можете пока ознакомиться с нашим каталогом по этой ссылке:

Download catalogue
  • Rus
  • Eng
  • Ukr
#рітейл

Сільпо в німецькому стилі

06.07.2018

Айсберг став постачальником холодильних вітрин для нового супермаркету Сільпо в Одесі.
Магазин відкрився 29 червня на Люстдорфської дорозі, яка вела до старовинного німецького селища Люстдорф на морському узбережжі. Тому інтер’єр торгового залу включає безліч деталей естетики сільської Німеччини – елементи з натурального дерева, живі рослини, вивіски, ставні.
Але головне – це комфорт, німецька функціональність і практичність. Ці принципи стосуються перш за все зонування і обладнання супермаркету.

Холодильні вітрини лінії Cube максимально ергономічні як для обслуговуючого персоналу, так і для покупця. Панорамне фронтальне скло вітрин без опорних кронштейнів дозволяє безперешкодно бачити і вибирати продукти.

Деякі модулі мають нахилену експозиційну поверхню для поліпшення огляду товару.

Пристінні холодильники для овочів, напоїв, молочної продукції – це енергосберегаючі вітрини Medusa Cube c LED-освітленням і подвійною повітряною завісою. Вітрини для упакованої гастрономії, пресервів і тортів оснащені скляними енергозберігаючими дверима Remis (Німеччина).

Заморожені продукти представлені в пристінних комбінованих вітринах Nautilus Combi. У центрі зони продажу риби і морепродуктів встановлено ​​горизонтальну холодильну вітрину Nautilus з енергозберігаючими скляними кришками для продажу великого асортименту замороженої риби.