• Rus
  • Eng
  • Ukr
#рітейл

Великий шовковий шлях: новий концептуальний Сільпо у Києві

20.02.2020

Багаті каравани, східні ринки, затишні оази – таким постає перед покупцем інтер’єр нового супермаркету Сільпо в стилі Шовковий шлях – від Великої китайської стіни до Самарканду. Магазин площею 1650 кв.м. оснащений холодильними та тепловими меблями від Aisberg Ltd. Вітрини мають класичний кубічний дизайн, але конструктивно багато уваги приділено ергономіці для покупців та обслуговуючого персоналу.

Біля входу розміщено зону з овочами та екзотичними фруктами на великих дерев’яних возах. Соління та свіжа зелень представлені в енергозберігаючій холодильній вітрині Medusa Cube з подвійною повітряною завісою та стабілізаторами повітряного потоку.

Під традиційним китайським дахом — кафе з піцою, сендвічами та готовою їжею. Для приготування піци прямо в торговому залі встановлено спеціалізовану холодильну вітрину Cube Pizza з охолодженими ємностями для інгредієнтів.

Основний інтер’єр торгового залу виконано в пустельних кольорах. І на цьому фоні вирізняються яскраві острови холодильних вітрин під тканинними шатрами: гастрономія, «Лавка Традицій» із продукцією фермерських господарств, риба, власна кондитерська. Холодильні вітрини мають фронтальне скло без кронштейнів та стійок – таким чином ніщо не заважає бачити продукти під будь-якою точкою зору. Щоб персонал мав змогу робити вражаючу експозицію, скло у вітринах має надійний та зручний відкидний механізм.

Вздовж стін супермаркету розміщено фреш-відділи з м’ясом та кулінарією. Холодильні вітрини Cube з панорамним фронтальним склом та ступеневою експозиційною поверхнею мають обробку з нержавіючої сталі.

Власна кондитерська оснащена ефектними холодильними вітринами Cube Pastry висотою 1400мм з трьома рівнями експозиції та led-освітленням. Широкий висувний піддон та распашні двері значно спрощують та прискорюють роботу персоналу. Спеціалізована вітрина з особливим режимом вологості та температури для шоколаду оброблена природним мармуром.

Лінія холодильних вітрин для продажу молочних продуктів оснащена енергозберігаючими скляними дверима Remis (Німеччина). Ефективне освітлення товару у вітринах досягається за допомогою конструкції полиці.

В центрі торгового залу розташовано декілька холодильних островів полувертикальних вітрин Butterfly з торцевими модулями для продажу упакованих кондитерських та гастрономічних виробів. Вітрини оснащені розсувними енергозберігаючими дверима, кожна полиця має освітлення.