Данный раздел в разработке. Можете пока ознакомиться с нашим каталогом по этой ссылке:

Download catalogue
  • Rus
  • Eng
  • Ukr
#рітейл

Музичний Сільпо в Одесі

11.09.2019

Інтер’єр нового супермаркету українського рітейлера Сільпо оформлений в музичному стилі. Витончені деки і клавіші музичних інструментів в обробці колон і стелі, портрети композиторів на світильниках, неонові ноти на вивісках торгових відділів створюють особливий інтер’єр.

У відповідності зі стилем інтер’єру холодильні вітрини Aisberg оброблені натуральним деревом, каменем, кольоровими металами. Острівні композиції вітрин мають напівкруглі кутові елементи з циліндричними стеклами.

Пристінні вітрини оснащені енергозберігаючими дверима Remis (Німеччина).
В лінію кондитерських вітрин Pastry вбудований спеціалізований холодильний модуль з системою підтримки вологості і температури для шоколаду.

Холодильні прилавки Cube в максимально ергономічній модифікації – з панорамними стеклами без стійок і кронштейнів і відкидним механізмом – забезпечують максимальний огляд продуктів у вітрині під будь-яким кутом зору і зручність обслуговування.

Компанія Aisberg здійснила повний комплекс робіт з холодозабезпечення нового магазину – виробництво холодильних меблів і системи охолодження з утилізацією тепла конденсації, поставку холодильних камер, повітроохолоджувачів, повітряних конденсаторів Guntner (Німеччина).

Магазин підключений до системи комп’ютерного моніторингу Adap-Kool (Danfoss, Данія).
Фахівці Aisberg розробили монтажний проект і здійснили монтажні роботи до введення магазину в експлуатацію.