• Rus
  • Eng
  • Ukr
#рітейл

Ергономіка покупки у казковому супермаркеті

04.11.2021

Новий супермаркет Сільпо у фантастичному стилі Долини фей, як завжди, дарує незабутні емоції своїм покупцям. Дизайн та арт-об’єкти інтер’єру занурюють в атмосферу казки про ельфів та фей, що розраховано не лише на дорослих, але насамперед на юних гостей супермаркету. Тому основна вимога до холодильного обладнання – ергономіка вибору та купівлі продуктів здорового харчування. Холодильні меблі в класичному стриманому дизайні Cube виробництва Aisberg виготовлені в ергономічній комплектації.

Острів холодильних прилавків Cube для продажу гастрономії розташований у самому центрі супермаркету – під дахом Замку ельфів. Максимальний огляд продуктів під будь-яким кутом зору у вітринах досягається за допомогою конструкції фронтального скла – без опор та кронштейнів.
Для зручного та швидкого догляду за вітриною та експозицією продуктів фронтальне скло забезпечене надійним відкидним механізмом на магнітах.
Для зниження пікових навантажень частина холодильних вітрин виконана в модифікації Cube Self для продажу популярних гастрономічних продуктів в режимі самообслуговування.

Ефективні холодильні вітрини Cube S виробництва Aisberg із панорамним фронтальним склом встановлені у відділах продажу овочей та фруктів, свіжого м’яса, риби, фермерських продуктів «Лавка традицій».
Лінія продажу кулінарії включає також холодильну вітрину самообслуговування Caspiy Cube для упакованих свіжих салатів та піци.

Кондитерська лінія холодильних вітрин включає два спеціалізовані модулі Cube Pastry і Cube Chocolate виробництва Aisberg. Функціональні особливості конструкції вітрин пристосовані для швидкого та зручного обслуговування гостей магазину та найкращої демонстрації кондитерських виробів.
Холодильна вітрина для продажу шоколаду оснащена системою підтримки оптимальних умов збереження якості цього продукту – температури +15/+18 °С, вологості не вище 40%.

Вертикальні вітрини самообслуговування Medusa Cube та Butterfly Cube виготовлені в енергозберігаючій комплектації:
– подвійна повітряна завіса у відкритих модулях,
– стабілізатори повітряного потоку,
– енергозберігаючі двері Remis (Німеччина).