• Rus
  • Eng
  • Ukr
#рітейл

Перший Silpo в дизайні Diagonal

21.01.2020

Новий тематичний Silpo в Дніпрі оснащений холодом «під ключ» від компанії Aisberg. Український рітейлер вперше обрав для свого магазину холодильні вітрини в дизайні Diagonal.
Головним критерієм вибору стала ергономіка вітрин Diagonal. Для кожної групи продуктів інженери Aisberg Ltd розробили особливу конструкцію експозиційної поверхні. Всі рішення забезпечують, в першу чергу, зручність і ефективність експонування продуктів.

Для рибного відділу розроблені спеціалізовані холодильні вітрини Diagonal, конструкція яких дозволяє продавати весь асортимент риби в розсолах і маринадах під нахилом до покупця. Завдяки каскадній поверхні вітрини, риба експонується в лотках, і розсіл не розливається. Всі деталі вітрини, що контактують з продуктом, виконані з нержавіючої сталі. Лінія рибного відділу включає також низькотемпературний модуль для продажу ікри та спеціалізований модуль Fish для продажу риби на льоду.

На особливу увагу заслуговують вітрини кулінарного відділу, де в одній лінії комбінуються відразу три конструктивних рішення для ефективної експозиції різних кулінарних страв. Для швидкопсувних салатів використовуються модулі Diagonal з двоконтурною системою, яка забезпечує їх швидке і рівномірне охолодження в гастрономоконтейнерах. При цьому експозиція знаходиться під нахилом до покупця. У комбінації з нахиленою застосована ступінчаста експозиційна поверхня з нержавіючої сталі. Гаряча кулінарія експонується в тепловій вітрині з нахиленою експозиційною поверхнею.

Холодильна вітрина Diagonal Pizza для приготування піци прямо в торговому залі з’єднана в лінію з холодильними прилавками для кулінарії.

Лінія холодильних вітрин Diagonal для продажу свіжого м’яса оснащена стеклами з підігрівом для запобігання запотіванню. Ще одне ергономічне рішення – скляна полиця для передачі товара покупцеві.

Для продажу кондитерських виробів встановлена ​​лінія холодильних вітрин Diagonal Pastry. Три рівня експозиції з підсвічуванням, широка висувна панель і гідропідйом фронтального скла забезпечують ергономіку вітрини.

Вертикальні холодильні вітрини оснащені енергозберігаючими дверима Remis (Німеччина) і стабілізаторами повітряного потоку. Конструкція світильників забезпечує ефективне освітлення продуктів на полицях.
Для заморожених продуктів встановлені комбіновані пристінні вітрини Nautilus Combi з двома автономними об’ємами для демонстрації продуктів.

У комплекс поставки холодильного обладнання від Aisberg увійшли також холодильні камери і повітроохолоджувачі Guntner(Німеччина), мультикомпрессорні установки на компресорах Bitzer(Німеччина), система утилізації тепла конденсації,
повітряний конденсатор Guntner (Німеччина), система утилізації тепла конденсації. Монтажні роботи, а також підключення холодильного обладнання до системи комп’ютерного моніторингу Adap-Kool (Данія), виведення холодильного обладнання магазину на експлуатаційний режим проведені фахівцями Aisberg Ltd.