• Rus
  • Eng
  • Ukr
#рітейл

Оновлений Silpo в Одесі в стилі підводного світу

04.08.2021

Ще один вражаючий проект Silpo в тематиці підводного світу реалізовано в партнерстві з Aisberg для морського міста Одеса. Реконструкцію популярного одеського супермаркету в ТРЦ City Center здійснено з використанням ергономічних холодильних меблів в дизайні Cube в енергозберігаючій комплектації.

Холодильні прилавки Cube з кутовими модулями 45° та 90° використано для продажу свіжого м’яса, риби, гастрономії та кулінарії. Конструкція фронтального скла без кронштейнів та опор забезпечує максимальний огляд продукції у вітринах. Ергономіка обслуговування вітрин досягнута за допомогою зручних та надійних механізмів відкриття скла в прямих та кутових модулях.

Центр торгового простору супермаркету оснащено напіввертикальними холодильними вітринами Butterfly з енергозберігаючими розсувними дверима Remis (Німеччина). Вітрини Butterfly в дизайні Cube використано також у рибному та м’ясному відділах для продажу упакованого асортименту в режимі самообслуговування.

Острів продажу кондитерських виробів оснащено спеціалізованими холодильними вітринами Pastry з модернізованою конструкцією дверей та висувної полиці для тортів. Вироби з шоколаду експонуються у спеціалізованій холодильній вітрині Cube Chocolate з системою підтримки вологості 40% та температури +14/+16 °С. Експозиційна поверхня вітрини вироблена з природнього мармуру.

В кафетерії супермаркету Silpo здійснено комплексну реновацію лінії роздачі готових страв з тепловими, нейтральними та холодильними модулями.

Для приготування піци в торговому залі супермакета Silpo встановлено холодильну вітрину Cube Pizza з охолоджуваними гастроємностями та шухлядами для інгредієнтів та мармуровою стільницею для роботи з тістом.

Холодильні вітрини Medusa Cube в енергозберігаючій комплектації оснащено скляними дверима Remis (Німеччина) та стабілізаторами повітряного потоку.