• Rus
  • Eng
  • Ukr
#рітейл

Крижаний Silpo на півдні України

02.09.2021

Новий супермаркет Silpo у місті Южному оформлено в антарктичному стилі з крижаними стелями, айсбергами та льодоколами, щоб шопінг дарував радість та справжнє захоплення гостям магазину.
Холодильні меблі в класичному стриманому дизайні Cube виробництва Aisberg виготовлено в ергономічній комплектації, адже турбота про комфорт покупки є найголовнішою в мережі Silpo.

Лінія вітрин для продажу готових страв оснащена холодильними прилавками Cube S з трьома рівнями експозиції з нержавіючої сталі та гарячою вітриною Cube TC з нахиленою до покупця поверхнею з температурним режимом +30/+60 °С.
Фронтальне скло має зручний та надійний механізм відкриття з магнітними підсилювачами для зручності обслуговування експозиції продуктів у вітрині. Скло не потрібно утримувати.
Для приготування свіжої піци на замовлення гостей супермаркету встановлено спеціалізовану холодильну вітрину Cube Pizza з охолоджуваними шухлядами та контейнерами для інгредієнтів та мармуровою робочою поверхнею.

Модифікація холодильних вітрин Cube S зі сферичними кутовими елементами використана для формування острівних зон продажу риби, свіжого м’яса та гастрономії.
Максимальний огляд продуктів у вітрині досягнуто конструкцією фронтального скла – без опор та кронштейнів.
Для зручного та швидкого прибирання та оновлювання експозиції продуктів кутові холодильні модулі оснащено розкривними фронтальними стеклами.

Кондитерська лінія холодильних вітрин включає два спеціалізованих модуля Cube Pastry та Cube Chocolate. Функціональні особливості конструкції вітрин пристосовані для швидкого та зручного обслуговування гостей магазину та найкращої демонстрації кондитерських виробів.

Холодильна вітрина Cube Chocolate створює найкращі умови для підтримання якості шоколаду – температурний режим +15/+18 °С, вологість не вище 40%.

Вертикальні вітрини самообслуговування Medusa Cube та Butterfly Cube виготовлено в енергозберігаючій комплектації:

  • подвійна повітряна завіса у відкритих модулях
  • стабілізатори повітряного потоку
  • енергозберігаючі двері Remis (Німеччина).