• Rus
  • Eng
  • Ukr
#рітейл

Індивідуальні рішення для Santim Fresh Style

23.12.2019

Мережа Santim в новому концепті fresh-style поповнилась ще одним супермаркетом. В основі асортименту фреш-маркету – свіжі продукти з акцентом на власне виробництво. Стиль нового магазину – прованська торгова вулиця з затишною та комфортною атмосферою покупок. На замовлення Santim інженери Aisberg розробили і виготовили вітрини, які відповідають концепту інтер’єру, підтримують стабільну якість продуктів і забезпечують ергономіку для покупців.

Свіжа зелень, овочі та фрукти, соління та маринади пропонуються покупцям у компактному острові холодильних вітрин з обробкою з нержавіючої сталі. Для продажу солінь розроблено спеціалізований холодильний модуль з охолоджуваними круглими ємностями у вигляді кадок.

У відділі кулінарії весь асортимент готових страв представлено у холодильній вітрині з панорамним фронтальним склом без кронштейнів, щоб конструктивні деталі вітрини не заважали оглядати та обирати продукти. Надійний відкидний механізм скла забезпечує зручність прибирання та оновлення експозиції. Кутовий елемент з обробкою з нержавючої сталі та скляними полками призначений для продажу готових та упакованих страв в режимі самообслуговування. Він конструктивно з’єднує лінії вітрин для кулінарії та м’ясних делікатесів.

Експозиційний центр супермаркету. Вітрини мають спеціальну конструкцію для кріплення елементів декоративного оздоблення.
Для кондитерського відділу нового Santim інженери Aisberg реконструювали серійні вітрини Pastry. При цьому залишено основні елементи конструкції – висувні піддони і скляні охолоджувані полиці, але значно підвищено рівень експозиційної поверхні. Це рішення забезпечує максимальну зручність вибору кондитерських делікатесів.

У відділі продажу риби встановлено холодильні вітрини Fish з герметичними ємностями з нержавіючої сталі та дизайнерською обробкою.

По периметру торгового залу розміщені енергозберігаючі холодильні вітрини Medusa з подвійною повітряною завісою для продажу молочних продуктів, охолоджених напоїв, ковбас та фасованого м’яса.
Для заморожених продуктів застосовані вертикальні низькотемпературні вітрини Display c led-підсвічуванням та горизонтальні вітрини Nautilus.

Галерея супермаркетів Santim в форматі fresh-style: