• Rus
  • Eng
  • Ukr
#рітейл

Santim Fresh Style: нова концепція супермаркету

05.08.2019

В Одесі відкрився супермаркет Santim в новому концепті fresh-style. Це фреш-маркет, в якому основа асортименту – це свіжі продукти з акцентом на власне виробництво. При цьому збережені ключові особливості мережі Santim – європейська торгова вулиця з магазинчиками і комфортною атмосферою покупок.

Для нового Santim інженери Aisberg розробили і виготовили холодильні вітрини, які ідеально відповідають концепту інтер’єру, підтримують стабільну якість продуктів і забезпечують ергономіку обслуговування покупців. Розробка вітрин здійснювалася спільно з фахівцями торгової мережі і в суворій відповідності з технічним завданням.

Зона продажу овочів і фруктів оснащена енергозберігаючими холодильними вітринами Medusa з подвійною повітряною завісою. Також Aisberg розробив спеціальну холодильну вітрину з нержавіючої сталі з охолоджуваними круглими ємностями для продажу солінь і салатів.

В зоні продажу кулінарії під назвою Кухня (Kitchen) на замовлення покупця приготують будь-яку страву за 15 хвилин. Холодильні вітрини в цьому відділі мають спеціальну конструкцію для кріплення елементів декоративного оздоблення.

Для продажу упакованих сирів розроблена і виготовлена супер-вузька пристінна холодильна вітрина з високою підставою і обробкою з натуральної деревини.

Гастрономічні холодильні вітрини оснащені панорамними фронтальними стеклами без стійок і кронштейнів, щоб нічого не перешкоджало огляду продуктів у вітрині. Надійний відкидний механізм скла забезпечує зручність прибирання та оновлення експозиції.

Відділ продажу риби – це лінія холодильних вітрин Fish з герметичними ємностями з нержавіючої сталі для продажу риби на льоду. Пресерви і упакована рибна нарізка пропонуються тут же у вітрині Cube Caspiy. Вся лінія холодильних вітрин в цьому відділі декорована в єдиному дизайні.

Для кондитерського відділу нового Santim інженери Aisberg реконструювали традиційні вітрини лінії Pastry. Прицьому залишено основні елементи конструкції – висувні піддони і скляні охолоджувані полиці, але значно підвищено рівень експозиційної поверхні. Це рішення забезпечує максимальну зручність вибору кондитерських делікатесів.

Для заморожених продуктів застосовані вертикальні низькотемпературні вітрини Display c led-підсвічуванням.