• Rus
  • Eng
  • Ukr
#рітейл

Santim Fresh Style

31.01.2022

Мережа делікатесних маркетів Santim у новому концепті fresh-style поповнилася ще одним супермаркетом на півдні України. Основа асортименту фреш-маркету – це продукти власного виробництва. Стиль нового магазину – морське узбережжя Франції, портова набережна з комфортною атмосферою покупок найсвіжіших фермерських та морських продуктів. На замовлення Santim інженери Aisberg розробили та виготовили вітрини, які відповідають концепту інтер’єру, підтримують стабільну якість продуктів та забезпечують ергономіку для покупців.

Свіжа зелень, сезонні овочі та фрукти, соління та маринади пропонуються покупцям у компактному острові холодильних вітрин Cube з обробкою з нержавіючої сталі та натурального дерева. Для продажу солінь розроблений спеціалізований холодильний модуль самообслуговування з круглими ємностями-діжками, що охолоджуються. Експозиційна поверхня цієї вітрини має каскадну конструкцію для зручності покупців.

Для кондитерського та кулінарного відділів нового Santim інженери Aisberg реконструювали серійні вітрини Cube SO на вузькому корпусі Slim з внутрішньою холодильною камерою. Значно піднятий рівень експозиційної поверхні. Встановлено панорамне скло без кроншейнів та стійок. Ці конструкторські рішення забезпечують максимальну зручність вибору кондитерських делікатесів та кулінарних страв.

Експозиційний центр супермаркету – лінія холодильних вітрин на компактному корпусі Slim для продажу делікатесної гастрономії. Гастрономічні вітрини Cube S конструктивно поєднані зі спеціалізованими вітринами Cube Meat для продажу м’яса. Усі вітрини мають спеціальну конструкцію для кріплення елементів декоративного оздоблення. У відділі продажу риби встановлені холодильні вітрини Fish з герметичними ємностями з нержавіючої сталі та дизайнерським облицюванням.

Периметром торгового залу розміщено енергозберігаючі холодильні вітрини Medusa з подвійною повітряною завісою для продажу охолоджених напоїв, ковбас, пресервів та фасованого м’яса.
Напіввертикальні холодильні вітрини Butterfly в острівній геометрії застосовано для продажу широкого асортименту молочних продуктів. Відкриті торцеві модулі оснащені подвійною повітряною завісою.
Лінійні модулі укомплектовані тонкими енергозберігаючими розсувними дверима «single glass».