Данный раздел в разработке. Можете пока ознакомиться с нашим каталогом по этой ссылке:

Download catalogue
  • Rus
  • Eng
  • Ukr
#рітейл

Новорічне свято Сільпо

19.12.2016

Чергове відкриття нового Сільпо відбулося 8 грудня в історичному центрі Одеси на вул. Катерининської і стало справжнім новорічним святом для одеситів. Численних покупців чекали не тільки найсвіжіші продукти і привітні посмішки персоналу, а й веселі герої дитячих казок, конкурси для дітей і дорослих, прекрасна новорічна музика.

Як завжди, основна «фішка» Сільпо – це широкий асортимент свіжих продуктів власного приготування. У торговому залі площею 540 кв.м. розмістилися всі групи продуктів, які розподілено по зонах за допомогою острівних холодильних вітрин. Компанія Айсберг обладнала магазин холодом «під ключ», в тому числі встановила холодильні камери, систему охолодження, утилізацію тепла і застосувала комплекс енергозберігаючих рішень для економії коштів магазину.

Перше, що бачить покупець, заходячи в магазин – це чудова викладка фруктів, овочів і зелені в холодильних вітринах Cube Self. Покупці самі вибирають товар, який упаковує і зважує продавець – дуже зручно.

Квітковий бутік оснащений холодильною камерою зі спеціальною системою охолодження.

Острів продажу сирів і кондитерських виробів оснащений холодильними вітринами Cube з панорамними стеклами і привертає увагу дітей і дорослих красотою викладки і асортиментом і є акцентної зоною магазину.

Найпопулярніші відділи будь-якого маркету – це свіже м’ясо, ковбаси і м’ясні делікатеси. Дві лінії продажу цих продуктів в Cільпо оснащені холодильними вітринами Cube з панорамними стеклами, що забезпечують повний огляд викладки під будь-яким кутом зору.

М’ясний відділ додатково оснащений холодильної вітриною Caspiy для продажу упакованого м’яса в режимі самообслуговування, що особливо зручно для покупців у години «пік». Тушки птиці, кускове м’ясо підвішено в холодильній вітрині Medusa Cube зі скляними дверима.

Відділ продажу риби також спроектований максимально зручно для покупців. Упаковану рибу, пресерви, консервовану ікру можна вибрати самостійно, не чекаючи черги до продавця. Вагова ікра, риба власного копчення Сільпо, солона риба представлені в холодильній вітрині Cube з панорамним склом.

Пристінні дисплеї Medusa Cube забезпечують стабільне охолодження на всіх полицях за рахунок застосування подвійної повітряної завіси і стабілізаторів повітряного потоку, а також прекрасне освітлення товару і привабливу експозицію молочних продуктів, ковбас і соусів.

Асортимент відділу кулінарії – це найсвіжіші салати, холодні закуски, приготовані кухарями Сільпо, а також гарячі страви, які представлені в окремій вітрині з нахиленою експозицією з підігрівом. Для продажу упакованих кулінарних продуктів і дорогих сортів оливок в кулінарному відділі встановлено компактну вітрину Butterfly Cube з полками особливої конструкції, що дозволяє підтримувати стабільну температуру на всіх рівнях вузької вітрини.

Ефективна альтернатива традиційним бонеттам для заморожених продуктів – комбіновані низькотемпературні вітрини Nautilus Combi з двома автономними охолоджуваними об’ємами.

Новий Сільпо надає одеситам широкий асортимент продуктів, розрахований на найрізноманітнішу купівельну спроможність – від дорогих до економічних марок і сортів, а також незабутню атмосферу свята покупки свіжих якісних товарів до новорічного столу.