• Rus
  • Eng
  • Ukr
#рітейл

Наш Край: магазин «біля дому» з високим рівнем сервісу

28.07.2020

Магазин «Наш Край» в Косові – знаменитому українському карпатському курорті, обслуговує не тільки жителів міста, а й численних туристів. Тому особлива увага приділяється рівню сервісу і якості продуктів. Розширено асортимент свіжої випічки, кулінарії, сезонних фруктів, м’яса і м’ясних продуктів.

Центр експозиції супермаркету – острів гастрономічних холодильних вітрин Diagonal в лаконічному чорному оформленні у відповідності зі стилем інтер’єру. Геометрія острова включає кутові модулі 45°. Внутрішнє оздоблення вітрин виконано з нержавіючої сталі. Кулінарні модулі оснащені нахиленою експозиційною поверхнею. М’ясні і гастрономічні вітрини – охолоджуваними ступенями. Усе спрямовано на комфортний огляд і вибір продуктів.

Фронтальне відкидне скло має скляну полку для зручності передачі товару покупцеві. Вітрини зі зниженим температурним режимом мають систему обігріву фронтальних стекол, щоб уникнути запотівання.

Лінії енергозберігаючих пристінних вітрин Medusa Diagonal поєднують відкриті модулі з подвійною повітряною завісою і скляними дверима – в залежності від групи товару.

Магазин поєднує в одному торговому просторі два дизайни обладнання – середньотемпературні вітрини в дизайні Diagonal і низькотемпературні вітрини Nautilus Combi. Завдяки загальній кольоровій гаммі, яка використана при виготовленні холодильників, така комбінація виглядає цілком гармонійно і стильно. Низькотемпературні вітрини Nautilus Combi мають два охолоджуваних об’єма з автономним регулюванням температури і вологості.

Для продажу свіжих овочів і фруктів встановлена ​​лінія холодильних вітрин Caspiy висотою 1415мм. Акційна пропозиція свіжих продуктів експонується на промоційній вітрині Promo з автономною системою охолодження.