• Rus
  • Eng
  • Ukr
#ефективна торгівля

MEDUSA MONTENEGRO

22.11.2021

Нові вертикальні вітрини MEDUSA MONTENEGRO розроблені відповідно до останніх тенденцій ринку рітейлу, які передбачають розвиток локальної торгівлі в магазинах середніх та малих форматів. MONTENEGRO – продовження лінії Medusa Cube у простій геометрії з елегантним мінімалістичним дизайном.

Компактні габарити MEDUSA MONTENEGRO із шириною корпусу 850мм дають можливість ефективно використовувати торгову площу у магазинах навіть найменших форматів. Щоб максимально спростити монтаж та експлуатацію цих вітрин, розроблена версія із вбудованою системою охолодження. При цьому висота нижньої панелі забезпечує якісний огляд продуктів та достатню місткість дисплея.

Вітрини MEDUSA MONTENEGRO випускаються лише в комплектації з енергозберігаючими дверима у трьох модифікаціях на вибір Замовника. Внаслідок чого досягається енергоефективність та стабільність робочих температур на всіх п’яти ярусах експозиції.

Температурний клас: 3. Робоча температура: 0/+4 °С.

Всі деталі вітрини, що контактують із продуктами, виготовлені з оцинкованої сталі. Всі поверхні, що фарбуються, проходять попередню антикорозійну підготовку. Стандартне оздоблення вітрини передбачає фарбування в будь-який колір згідно з палітрою RAL.

Medusa_Montenegro_Aisberg.pdf (3.44 Mb)