• Rus
  • Eng
  • Ukr
#ефективна торгівля

Нахилена поверхня: збільшуємо оглядовість експозиції

12.10.2017

Ідея вітрини Diagonal з нахилом експозиційної поверхні була вперше презентована на виставках EuroShop-2017 у Німеччині і iFood в Ірані.
На замовлення REWE Group компанія Айсберг розробила повний модельний ряд вітрин в дизайні Diagonal c нахиленою експозиційної поверхнею – холодильні та теплові вітрини, низькотемпературні, для риби на льоду, а також технологічні модулі з відповідною геометрією.
Основна ідея – збільшити продажі за допомогою зміни кута огляду продуктів у вітринах. Нахил експозиційної поверхні дозволяє бачити весь товар одночасно під різним кутом зору.
Така викладка привертає увагу покупців і стимулює їх до покупки.

Для кулінарії, де продукти викладають в гастрономоконтейнери, поверхня вітрини розроблена так, щоб всі контейнери розташовувалися щільно і на одному рівні.
Щоб зменшити завітрювання поверхні продуктів в гастрономоконтейнерах і збільшити швидкість їх охолодження, застосовано двухпоточну холодильну систему з гарантованими температурними параметрами. Продукти в контейнерах охолоджуються зверху і знизу одночасно.

В технологічних модулях, де безпосередньо на вітрині збирається піца або вбудований гриль, робоча поверхня горизонтальна, але фронтальне скло має такий же кут нахилу, як і всі вітрини Diagonal. Таким чином, ми можемо створити єдину лінію вітрин в дизайні Diagonal, де будуть продаватися і готуватися найрізноманітніші види продуктів.

Холодильні вітрини зі зниженим температурним режимом оснащені склами з підігрівом, що запобігає їх запотіванню.