• Rus
  • Eng
  • Ukr
#рітейл

Ефективні рішення – для кожної групи товару

19.02.2018

Чи можливо поєднати вітрини різного дизайну в одному торговому просторі, обираючи при цьому найкращі рішення для кожної групи товару?
Успішний приклад такої комбінації – новий супермаркет в Тбілісі.
Для нового грузинського об’єкта Айсберг поставив повний комплекс холодильного обладнання, включно з холодильними камерами і системою охолодження.

У торговому залі центром експозиції є відділ продажу кулінарії – холодних і гарячих страв. Острівне планування відділу і високі вимоги до ергономіки визначили вибір вітрин в дизайні Diagonal.
У лінію холодильних вітрин вбудований тепловий модуль bain-marie, у стільницю якого встановлюються контейнери різної форми і місткості, що покращує демонстрацію і продаж гарячих страв.

Відділи продажу свіжого м’яса, традиційних грузинських сирів, м’ясних делікатесів обладнані вітринами Cube з крос-системою охолодження©. Застосування крос-системи важливо для цих груп продуктів, тому що забезпечує стабільну температуру в вітрині і більш тривале збереження якості.

Ергономіка магазину з високим рівнем сервісу передбачає максимальний комфорт вибору і покупки товару. Для цього в магазині застосовані три модифікації холодильних вітрин стелажного типу – в залежності від планування торгового простору.
Острівні зони в центрі торгового залу обладнані зручними полувертикальном вітринами Butterfly з підсвічуванням полиць і розсувними скляними дверима.

Пристінні вітрини Comfort з нахиленими стійками і стінками забезпечують комфортне пересування покупців в зонах з вузькими проходами.
Для ефективного використання торгової площі в відкритих пристінних зонах встановлені холодильні вітрини Medusa Maxi з висотою корпусу 2240мм.

Ексклюзивна розробка Айсберга – дерев’яні вітрини Bochka© з прозорими кришками встановлені на дерев’яному подіумі в центрі торгового залу для продажу національних грузинських солінь.

Для забезпечення якості заморожених продуктів і енергозбереження низькотемпературні вітрини Nautilus підключені до рідинної системі відтавання©.