• Rus
  • Eng
  • Ukr
#ефективна торгівля

Frigate

27.04.2020

Frigate – нова вітрина Aisberg Ltd, розроблена в партнерстві з компанією Columbia (концерн Schweitzer Project AG) і вперше презентована на EuroShop-2020.
Холодильна вітрина Frigate – це комплексне рішення для створення fresh-зон в магазинах з можливістю одночасного продажу різноманітних свіжих продуктів: соків на льоду, натуральних йогуртів, мікрозелені, фруктових і овочевих салатів, оливок.

Ідея дизайну Frigate – максимальний огляд продуктів і стабільний температурний режим при скороченні витрат на охолодження. Конструкція вітрини містить енергозберігаючу технологію подвійної повітряної завіси і прозорі стінки з перфорацією.
Температурний режим: +2/+6 °С.

У стандартному виконанні вітрина виготовляється для підключення до виносної системи охолодження. На замовлення Frigate може бути виготовлений з вбудованим агрегатом, що дозволяє встановлювати вітрину в будь-якій зоні вже діючого магазину.

Фронтальна обробка вітрин в стандартній комплектації – це оцинкована сталь з порошковим фарбуванням згідно лінійці кольорів RAL.
За індивідуальним замовленням можлива обробка керамічною плиткою, мозаїкою, шпоном натурального дерева, міцним штучним каменем, ЛДСП – на вибір Замовника.

Frigate.pdf  (1.26 Mb)