• Rus
  • Eng
  • Ukr
#ефективна торгівля

Авторські моделі Diagonal

13.04.2021

Комплексне оснащення fresh-маркету в авторському дизайні Diagonal реалізував білоруський дистриб’ютор Aisberg. Концепція магазину передбачає приготування максимальної кількості продуктових категорій безпосередньо в магазині, щоб надати покупцям продукти та сервіс найвищої якості.
Для реалізації даної концепції інженери Aisberg розробили абсолютно нові специфічні конструкції вітрин з індивідуальним набором опцій для кожної категорії продуктів. Ергономічна геометрія фронтальних стекол і експозиційних поверхонь, функціональні деталі, вбудоване технологічне обладнання, довговічні якісні матеріали, ефективні системи охолодження, енергозбереження.
Вибір саме дизайну Diagonal обумовлений в першу чергу ергономічними характеристиками, що забезпечують максимальний огляд продуктів у вітрині. Більшість відділів супермаркету мають острівну конфігурацію, тому вітрини оснащені ефектним підсвічуванням підлоги для акцентування уваги покупців.

Продаж овочів і фруктів реалізована за допомогою трьох типів обладнання в острівній комплектації:

  • холодильна вітрина Orange конструктивно оснащена нахиленими полицями і панелями з натуральної деревини для найкращого огляду овочів;
  • пристінна вітрина Mango з каскадною охолоджуваною експозицією овочів і фруктів;
  • для свіжої зелені встановлена нова розробка Aisberg – ​​спеціалізована вітрина Frіgate, особливостями якої є охолоджувані напівкруглі торцеві модулі з температурним режимом +2/+4 °С для максимально зручного огляду і продажу сезонної зелені і салатів;
  • вражаючу експозицію свіжих фруктів і ягід надає покупцям острів холодильних вітрин Diagonal Self з нахиленими експозиційними поверхнями з натуральної деревини.

Кулінарний острів – найбільш технічно насичена зона супермаркету. Приготування і продаж свіжих продуктів – млинців, перепічок в тандирі, гарячих супів, суші, сендвічів, страв «гриль» – відбувається на передній лінії, яка укомплектована холодильними, тепловими і нейтральними модулями з вбудованими пательнями та іншим технологічним обладнанням.

Кожна вітрина острова м’ясних продуктів і гастрономії укомплектована спеціальними опціями для забезпечення максимальної оглядовості і збереження якості продуктів. М’ясні делікатеси та ковбаси експонуються у вертикальній холодильній вітрині Prisma у традиційному вигляді на підвісах.

Спеціалізована вітрина Diagonal Fish оснащена системою дрібнодисперсного зрошення «туман» для збереження якості і зовнішнього вигляду свіжої риби.

Найкраща експозиція гарячої свіжої випічки реалізована в вітринах Diagonal з нахиленими поверхнями з натуральної деревини. В лінію з нейтральними вітринами встановлено холодильні вітрини Diagonal Pastry для продажу кондитерських виробів і виробничий охолоджуваний модуль для піци і сендвічів.

Пристінні вітрини Diagonal в середньотемпературному і низькотемпературному виконанні доповнюють загальну концепцію дизайну супермаркету. У вітринах встановлено енергозберігаючі двері виробництва Remis (Німеччина).