• Rus
  • Eng
  • Ukr
#ефективна торгівля

«Гаряча точка» в супермаркеті: лінія вітрин для фаст-фуд

29.10.2020

В умовах конкуренції найбільш ефективним рішенням для рітейлу є приготування їжі безпосередньо в магазині в присутності покупця. Компактні лінії вітрин від Aisberg Ltd з інтегрованим технологічним обладнанням дозволяють реалізувати індивідуальні проекти і рішення для кожного конкретного магазину. Такі проекти вимагають особливої уваги інженерів, конструкторів, технологів і, відповідно, є найбільш результативними щодо ефективності торгівлі.

Фаст-фуд лінія для супермаркету Велмарт розроблена індвідуально на базі холодильних вітрин Cube Slim з шириною корпусу 850мм і вбудованою системою охолодження. Конструкція лінії забезпечує максимальну зручність приготування і демонстрації сендвічів, картоплі фрі та піци. Вся лінія оснащена led-освітленням і декорована ламінованою ДСП за вибором Замовника.

У конструкцію холодильних модулів інтегровано технологічне обладнання – фритюрниці, марміти, фрай-топи. Робоча поверхня оснащена вбудованими гастрономоконтейнерами для інгредієнтів, які охолоджуються. У нижній частині модулів розміщуються охолоджувані висувні шухляди для зберігання тіста, булочок, м’ясних та овочевих напівфабрикатів.

Вітрина Cube Pizza Slim – спеціалізований холодильний модуль для приготування та продажу піци – оснащений висувними охолоджуваними шухлядами для напівфабрикатів, широкою охолоджувальною панеллю гастрономоконтейнерів для інгредієнтів. Готувати піцу зручно прямо на робочій поверхні вітрини.

Теплова вітрина Cube TC Slim з нахиленою гарячою поверхнею +30/+90°С забезпечує максимальний огляд і зручність вибору сендвічів. Підігрів продуктів зверху досягається за рахунок використання інфрачервоного обігрівача. Компактна холодильна вітрина Caspiy Cube Slim зі скляними полками встановлена ​​в єдину лінію з усіма модулями і використовується для продажу у режимі самообслуговування упакованих сендвічів, бутербродів і холодних напоїв.

Fast_Food_Line_ua.pdf (3.44 Mb)