• Rus
  • Eng
  • Ukr
#ефективна торгівля

Комплектні лінії обладнання для fast-food

11.07.2022

Fast-food assembled – концепція, яка стримко набирає популярності у всьому світі і зробила величезну зміну в індустрії швидкого харчування. Цей підхід до організації ресторану полягає в створенні комплектної лінії обслуговування, яка є місцем приймання замовлення, приготування і видачі страв. При цьому кухар не тільки готує їжу, але й сам приймає замовлення. Саме беспосереднє спілкування з кухарями, можливість спостерігати за приготуванням своєї страви, значна економія часу так приваблюють покупців. Такий ресторан займає невелику площу, потребує меншу кількість персоналу і може будти організований в будь-якому супермаркеті та торгівельному центрі.

Компанія Aisberg виготовляє комплектні лінії обладнання для fast-food ресторанів за індивідуальними проектами. Такі проекти вимагають особливої уваги нашіх інженерів, конструкторів, технологів і, відповідно, є найбільш результативними щодо ефективності торгівлі.

Комплектні fast-food лінії розробляються на базі холодильних вітрин Cube Slim з шириною корпусу 850мм і вбудованою системою охолодження. Безпосередньо в конструкцію холодильних вітрин вбудовуються фрай-топи, фрітюри, супниці, будь-яке технологічне та теплове обладнання – в залежності від меню та специфіки ресторану.

Вітрина Cube Pizza Slim – спеціалізований холодильний модуль для приготування та продажу піци – оснащений висувними охолоджуваними шухлядами для напівфабрикатів, широкою охолоджувальною панеллю гастрономоконтейнерів для інгредієнтів. Готувати піцу зручно прямо на робочій поверхні вітрини.

Готові страви, напої та десерти демонструються у холодильній вітрині самообслуговування Caspiy Cube Slim. Свіжі салати пропонуються покупцям у салат-барі Cube SO Slim з оходжуваними гастроємностями та додатковою внутрішньою холодильною камерою.

Обробка виготовляється з будь-яких матеріалів за дизайн-проектом Замовника – природний або штучний камінь, нержавіюча сталь, керамічна плітка, ламінована ДСП, фанера, фарбований цинкований метал. На замовлення облицювання проектуються зі спеціальними нішами для таць та освітленням для декоративного ефекту.

Aisberg_Fast-food_CS.pdf (3.61 Mb)