• Rus
  • Eng
  • Ukr
#події

Aisberg на EuroShop-2020

21.02.2020

Компанія Айсберг в 5-й раз презентувала свою Техніку Ефективної Торгівлі на провідному форумі обладнання для торгівлі EuroShop.
Абсолютно всі рішення, що представлені компанією, створені за останніми трендами світового рітейлу: ергономіка, кастомізація та екологічність. Експозиція і дизайн стенду Aisberg Ltd були розроблені спільно з компанією Columbia (концерн Schweitzer Project AG), світовим лідером з концепції та оснащення магазинів.

Дві головні лінії дизайну холодильних меблів – Cube і Diagonal – були представлені в максимальній комплектації. Основний акцент – на ергономіці та оглядовості експозиційної поверхні. Прозора відкрита конструкція вітрин, в якій всі опорні деталі приховані, а поверхні для викладки нахилені до покупця, надає абсолютно новий рівень експозиції продуктів.

Основний клієнт Aisberg Ltd – магазини преміум-класу – побачили на стенді нові варіанти обробок і декору вітрин, які Aisberg готовий виготовляти на заводі за індивідуальними замовленнями: кераміка, штучний кварцовий камінь, який відрізняється особливою міцністю. Для прихильників натуральних матеріалів – природний граніт та зелений бамбук.

Абсолютно нові вітрини Frigate, вперше представлені Aisberg Ltd, були розроблені в партнерстві з компанією Columbia (концерн Schweitzer Project AG). Холодильна вітрина Frigate – це комплексне рішення для створення fresh-зон в магазинах з можливістю одночасного продажу різноманітних свіжих продуктів: свіжих соків на льоду, натуральних йогуртів, мікрозелені, фруктових і овочевих салатів, оливок. Frigate може бути каналізований в довгі лінії під виносне холодопостачання або виконаний на вбудованих агрегатах. У вітрині застосовано ряд конструктивних енергозберігаючих рішень, зокрема, подвійна повітряна завіса.

Aisberg презентував обладнання на екологічних хладагентах з допустимим рівнем GWP згідно регламенту ЄС по F-газам і захисту озонового шару. Це субкритична (каскадна) мультикомпрессорна установка на СО2 з використанням компресорів Bitzer (Німеччина) і автоматики Danfoss (Данія).

Ще одна прем’єра на стенді Aisberg – низькотемпературна полувертикальна вітрина Butterfly BT в дизайні Diagonal з температурним режимом -22/-18 °C.

Вертикальні холодильні вітрини були також представлені в найновіших модифікаціях відповідно до останніх трендів магазинобудування. Ергономіка та енергозбереження визначили їх конструкцію і деталі. Подвійна повітряна завіса у відкритих вітринах, енергозберігаючі двері, стабілізатори повітряного потоку – визначають низьке енергоспоживання. Система поличного освітлення і конструкція забезпечують ергономіку пристінних вітрин Aisberg для покупців.

Дякуємо всім відвідувачам за 5 ефективних днів на EuroShop-2020!