• Rus
  • Eng
  • Ukr
#рітейл

Супермаркет в Ларнаці на СО2

21.07.2020

Для Кіпру енергозбереження – найважливіше питання, адже електроенергія дуже дорога. З огляду на необхідність економії енергії та спекотний клімат Кіпру, а також відповідно до законодавства Євросоюзу щодо використання холодоагентів, система холодопостачання для нового супермаркету в Ларнаці була спроектована і виготовлена ​​на СО2.

В даному проекті Aisberg виступив як виробник холодильних меблів, антифризової системи відтавання і постачальник системи комп’ютерного моніторингу Adap-Kool (Danfoss).
Розроблена і запатентована Aisberg Ltd антифризова система відтавання® в даному проекті застосована для всіх низькотемпературних вітрин, середньотемпературних вітрин для м’яса та пресервів, холодильних і морозильних камер. Нагрівання гліколю відбувається сонячною енергією. Теплообмінна апаратура холодильних вітрин Aisberg адаптована під використання СО2.

Лінія прилавків в дизайні Cube включає різні за конструкцією і температурним режимом модулі, зібрані в лінію в єдиному дизайні з обробкою під дерево.
Продаж свіжої випічки здійснюється в режимі самообслуговування в нейтральній вітрині Cube Bakery з широкими полицями з натурального дерева. Для гарячої випічки встановлена ​​теплова вертикальна вітрина з полками з натурального каменю, що підігріваються і розташовані під нахилом до покупця.

Ще одна інноваційна запатентована розробка Aisberg Ltd застосована в холодильній вітрині Cube для свіжого м’яса. Крос-система охолодження® підтримує стабільну температуру в вітрині навіть в період відтавання, що забезпечує збереження свіжості і якості м’ясних продуктів. Вітрини оснащені гідроліфтом фронтальних стекол, обдувом фронтальних стекол, щоб уникнути запотівання, полицею для сумок і кошиків.

З огляду на геометрію магазину для зручності проходів покупців були використані компактні пристінні вітрини Medusa Horizont – двостороння острівна версія з шириною корпусу 1330мм. Вітрина оснащена енергозберігаючими скляними дверима.