• Rus
  • Eng
  • Ukr
#ефективна торгівля

Оновлена лінія вітрин Cube у супермаркеті Салют

15.08.2022

Один із найбільших операторів ринку продовольчого ритейлу м. Луцьк — компанія «Торговий дім «Салют» — поповнила свої лави новим магазином. Супермаркет оснащений холодильними вітринами Cube від компанії Aisberg в новому виконанні.

Оновлення торкнулися насамперед конструкції холодильних прилавків. Завдяки суттєвим змінам у технології виробництва та системі кріплення, нові вітрини на 95% складаються з оцинкованих сталевих деталей, що подовжує строк експлуатації обладнання. На замовлення «Торгового дому «Салют» обробку корпусів усіх гастрономічних, рибних та м’ясних вітрин зроблено з нержавіючої сталі.

Особливу увагу інженери Aisberg приділили ергономіці вітрин. Перевага оновлених прилавків Cube у порівнянні з попередніми версіями – нержавіюча робоча стільниця шириною 250мм, обробні дошки та підставки під ваги, що зручно пересуваються по всій довжині вітрини.
Енергозберігаючі акрилові штори оснащено роликами. Фронтальне скло має гідроліфти для зручності завантаження товару та прибирання у вітринах. Таким чином, персонал має можливість швидко і якісно обслуговувати покупця у будь-якій частині експозиції продуктів по всій линії вітрин.

Лінію холодильних прилавків доповнено гарячею вітриною Cube з нахиленою експозиційною поверхнею для найкращого огляду кулінарних страв та температурним режимом +30/+60 °С.

Вертикальні вітрини Medusa в дизайні Cube мають енергозберігаючу комплектацію — подвійну повітряну завісу та розсувні двері Remis (Німеччина). Захисні відбійники від ударів візками виконано з нержавіючої сталі.