• Rus
  • Eng
  • Ukr
#рітейл

Вітрини Diagonal для найсмачнішіх ірландськіх делікатесів

18.06.2020

Лінія продажу охолодженого свіжого м’яса та ковбас для м’ясної крамниці HUGH MAGUIRE BUTCHERS в Ашборні (Ірландія) була розроблена Aisberg Ltd в дизайні Diagonal з невеликими коригуваннями в конструкції. Кожна деталь вітрин для цього проекту опрацьована з точки зору подальшої експлуатації – в першу чергу, ефективності демонстрації широкого асортименту продуктів та ергономіки.

Х’ю Макгвайр, власник бізнесу:

Наш магазин – це не просто традиційна точка продажу м’яса. Ми прагнули створити торговий простір, де асортимент м’ясних продуктів постійно оновлюється, удосконалюється, диверсифікується в залежності від уподобань наших покупців, поєднуючи традиції та інновації. Це місце для тих, хто шукає переваги в усьому, що стосується м’яса. В інтер’єрі магазину створена атмосфера, яка відображає досвід традиційного ірландського м’ясника, який так само надійний і кваліфікований, як і в старі часи. Але що стосується охолодження і подачі продукції, тут потрібна була інноваційна техніка, яка збереже високу якість нашого м’яса.
Вперше ми познайомилися з дизайном Diagonal на виставці EuroShop в Німеччині. Це були надзвичайні вітрини. Я не бачив нічого схожого на цій великій виставці. Крім унікального дизайну Aisberg запропонував нам кілька специфічних технічних рішень для свіжого м’яса, які вони застосовують в своїх вітринах. Вони врахували всі наші побажання щодо обробних матеріалів і конструкції вітрин. Все було доопрацьовано за нашими вимогами і в результаті ми отримали лінію холоду, яка надає високий рівень сервісу і якості м’яса нашим покупцям.

Геометрія фронтальних стекол і відсутність ​​кріплень і кронштейнів стала ідеальною для огляду широкого асортименту м’яса. Поверхня для викладки продуктів нахилена до покупця та зроблена з нержавіючої решітки, що забезпечує вентиляцію м’ясних продуктів 360°.

Оздоблення вітрин каменем підкреслює дизайн інтер’єру в традиційному ірландському стилі м’ясної лавки. З кварциту за кресленнями Aisberg Ltd виготовлені боковини, бампера, фронтальні панелі обробки, що розміщено вертикально через їх велику вагу. Стільниця з каменю має збільшену поверхню для зручності роботи персоналу з м’ясом.

Крос-система охолодження дозволяє підтримувати стабільну температуру у вітринах навіть під час відтавання. Спеціалізована вітрина Meat має вертикальне розміщення випарника, відкидну панель вентиляторів, корпус і деталі з нержавіючої сталі. Таким чином, вітрину дуже зручно прибирати. Досягнуто високий рівень корозійного захисту.