Данный раздел в разработке. Можете пока ознакомиться с нашим каталогом по этой ссылке:

Download catalogue
  • Rus
  • Eng
  • Ukr
#події

Aisberg святкує 30 років!

18.11.2019

Найкращий подарунок для будь-якої компанії – це великий план замовлень. Тому свій день народження Aisberg відзначив посеред напруженого трудового графіка в один з робочих днів. В обідню перерву всім колективом ми готували їжу на «живому» вогні. Ділилися емоціями. Говорили один одному теплі слова, згадували минуле, планували майбутнє.

Позаду у Aisberg Ltd тридцять ефективних років величезної праці та натхнення всієї команди. Спільними зусиллями нам вдалося виготовляти техніку, яку потребують в усьому світі. Ми пишаємося тим, що наші технічні розробки з року у рік підвищують довіру до українських технологій і підіймають рейтинг України як технічної держави. Результат нашої праці – сотні успішних магазинів зі стабільним холодом.

Попереду – нові проекти, міжнародні виставки, конференції, нові технічні розробки, які втілюють в життя найсміливіші ідеї наших клієнтів.
Але сьогодні відбулося наше домашнє родинне свято, коли всі збираються за одним столом. І так! – шеф-кухарем був наш СЕО Олег Антоненко!